ČERPADLO - GARDENA 9300 230V 9006-29

Vysoce výkonné kalové/ponorné čerpadlo pro náročné úkoly při odčerpávání vody.

1 923,90 Kč 1 590 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 509
ČERPADLO - GARDENA 9300 230V 9006-29

Detailní popis produktu

Udělá špinavou práci
GARDENA ponorné kalové čerpadlo je konstruováno pro čerpání znečištěné vody s částicemi do 25 mm. Je určeno pro bezproblémové odčerpávání vody z jezírek, příkop nebo stavebních jam.

Snadné používání
Díky pružnému konektoru hadice lze čerpadlo snadno připojit k běžným velikostem hadice. Protože je konektor otočný, čerpadlo vždy stojí stabilně bez ohledu na to, zda je hadice připojena vodorovně nebo svisle.

Do náročných podmínek
Navrženo pro práci se znečištěnou vodou s velikostí částic až 25 mm.

Nastavitelný plovákový spínač
Čerpadlo disponuje nastavitelným plovákovým spínačem. Jakmile voda klesne pod určitou úroveň, čerpadlo se vypne, aby se zabránilo chodu nasucho.

Vysoce výkonné kalové ponorné čerpadlo pro náročné úkoly při odčerpávání vody
GARDENA ponorné kalové čerpadlo 9300 je výkonné čerpadlo pro náročné a špinavé práce. Praktické a robustní elektrické čerpadlo je ideální pro odvodňování, transport a čerpání znečištěné vody. Je to skvělá volba v případě, že hledáte flexibilní ponorné kalové čerpadlo pro mnoho účelů použití. Malé čerpadlo je navrženo pro použití v zahradních jezírkách, suchých studních, vsakovacích jímkách, stavebních jámách, zásobnících na dešťovou vodu a zatopených sklepích.

GARDENA ponorná kalové čerpadlo 9300 je zkonstruováno tak, aby zvládlo znečištěnou vodu obsahující nečistoty a částice písku až do velikosti 25 mm. Motor s výkonem 400 W má sílu vyčerpat až 9300 litrů znečištěné vody za hodinu. Je vybaveno nastavitelným plovákovým spínačem s patentovaným připojením pro nepřetržitou funkci, který zabraňuje chodu nasucho a zajišťuje jeho automatickou a bezpečnou funkci. Má praktickou rukojeť pro přenášení, což znamená, že můžete čerpadlo snadno přepravit na místo, kde jej další těžký a zablácený úkol.

Čerpadlo je skvělé pro použití při vypouštění zahradních jezírek nebo stavebních jímek, což vám umožní účinně a rychle odvádět znečištěnou vodu z místa, kde je nežádoucí. Čerpadlo může fungovat při maximální hloubce ponoření 6 metrů. Vodu je možné dopravovat až 5 m nad hladinu. Toto praktické, víceúčelové ponorné čerpadlo není určeno pouze pro venkovní použití, ale vyřeší také jakékoli komplikované povodně v domácnosti, takže se nemusíte obávat zatopeného sklepa nebo suterénu.

Specifikace

  • Jmenovitý výkon: 400 W
  • Maximální výtlačná kapacita: 9300 l/h
  • Maximální tlak: 0.5 bar
  • Maximální hloubka ponoru: 6 m
  • Maximální výtlačná výška: 5 m
  • Maximální teplota čerpaného média: 35 °C
  • Délka kabelu: 10 m
  • Typ napájecího kabelu: H05 RNF
  • Elektrická ochranná třída: IP X8

Gardena poskytuje prodlouženou záruku zahradních čerpadel na 40 měsíců.
Podmínkou získání prodloužené záruky je registrace nejpozději do 3 měsíců od zakoupení.

Více informací najdete ZDE.Parametry položky
Výtlak (m): 5
Průtok (l/s): 2.6
Výkon (kW): 0.4
Jmenovité napětí (V): 230
Příkon (W): 400
Max. hloubka ponoru (m): 6
Délka kabelu (m): 10
Tlak (bar): 0.5
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg