Samočistící filtr na dešťovou vodu Garden 110 L pro filtraci dešťové vody

Samočistící filtr dešťové vody určený pro umístění do nádrže na potrubí DN 110. Pro střechy do 150 m2. K filtru doporučujeme dokoupit tichý nátok.

2 988,70 Kč 2 470 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 72404
Samočistící filtr na dešťovou vodu Garden 110 L pro filtraci dešťové vody

Detailní popis produktu

Nulový rozdíl výšky přítoku a odtoku. Rozměry filtru 285*220*170 mm, filtrační plocha 125*140 mm, filtrační štěrbina šíře 0,3 mm. K filtru doporučujeme dokoupit tichý nátok.

Přítok do filtru, odtok do nádrže i přepadu DN110.

Lichoběžníkový tvar štěrbin ve filtračním sítu zabraňuje jejich ucpávání nečistotami. Nečistoty menší, než je průřez štěrbiny snadno propadnou díky jejímu postupně se rozšiřujícímu profilu. Nečistoty hrubší, než je průřez štěrbiny, zůstávají nad filtračním sítem a postupně jsou přitékající vodou posouvány na její konec. Při prudkém dešti jsou zachycené nečistoty unášeny přebytečnou vodou přepadem z nádrže ven.

Tento samočistící filtr je možno instalovat do jakékoliv nádrže, a to i dodatečně. Na jednu stranu filtru v nádrži připojte přítokovou trubku, druhou stranu filtru propojte s přepadem nádrže. Přečištěná voda vytéká spodním otvorem do nádrže. Na výtok doporučujeme dopojit potrubí a na dno nádrže instalovat tichý nátok. Tento filtr může sloužit jako levnější náhrada za samočistící filtry AS-PURAIN.

VÝHODY FILTRU:

- nulový rozdíl mezi přítokem a odtokem
- samočistící schopnost štěrbinové clony filtru
- možnost dodatečné instalace do jakékoliv nádrže na dešťovou vodu

 

Další příslušenství můžete vybírat v kategorii

IMG_prislusenstvi

Kategorie: SORTIMENT
Záruka: 2 roky